ECHO

ECHO HCA-236ES-LW - benzinový plotostřih na tyči

13 995 Kč
✓ Skladem
Koupit v e-shopu Česká zahrada →

Přejdete na web prodejce Česká zahrada, kde dokončíte objednávku.

  • Motorbenzinový, 2-takt
  • Obsah motoru21,2 cm³
  • Výkon0,71/0,97 kW/HP
  • Lišta519 mm (náklon 135°)
  • Celková délka1749 mm

ECHO HCA-236ES-LW - benzinový plotostřih na tyči patří do kategorie Nůžky na živé ploty a pochází od značky ECHO. Aktuální cena je 13 995 Kč a zboží je skladem k okamžitému odeslání.

Klíčové vlastnosti

  • Motor: benzinový, 2-takt
  • Obsah motoru: 21,2 cm³
  • Výkon: 0,71/0,97 kW/HP
  • Lišta: 519 mm (náklon 135°)
  • Celková délka: 1749 mm
  • Hmotnost: 5,9 kg

Popis produktu

Prodloužená tyč náhonu tohoto plotostřihu umožňuje spolu s výklopným střižným nožem komfort i při nadstandardních pracích a tím zajišťuje větší bezpečnost uživatele.
Díky své konstrukci a liště o délce 519 mm, kterou lze natáčet až o 135°, je tento plotostřih ideální pro stříhání do výšky i šířky vyšších živých plotů bez použití žebříků, štaflí apod.
Převodovka vyrobená z hořčíku je lehká a při tom vysoce kvalitní s jednoduchým přístupem pro její promazání. Samozřejmostí jsou technologie EFFORTLESS START – odlehčené startování) a regulace přesnosti střihu, která zaručí perfektní výsledek práce. Další výhodou je ručně odnímatelný kryt filtru pro jednoduchou údržbu. Kalené ostří díky regulaci přesnosti střihu nabízí vždy špičkový 100% výkon. Stejně tak již tento stroj splňuje limity emisí druhého stupně.
Technické parametry

Motor: benzinový, 2-takt
Obsah motoru: 21,2 cm³
Výkon: 0,71/0,97 kW/HP
Lišta: 519 mm (náklon 135°)
Celková délka: 1749 mm
Hmotnost: 5,9 kg

Proč zvážit ECHO HCA-236ES-LW - benzinový plotostřih na tyči

Při výběru v kategorii Nůžky na živé ploty se vyplatí porovnat parametry, dostupnost a cenu. Výrobky značky ECHO patří mezi ověřené volby. Kliknutím na tlačítko Koupit v e-shopu přejdete přímo k prodejci Česká zahrada, kde najdete aktuální cenu, skladovou dostupnost i možnosti dopravy.

Parametry

Motorbenzinový, 2-takt
Obsah motoru21,2 cm³
Výkon0,71/0,97 kW/HP
Lišta519 mm (náklon 135°)
Celková délka1749 mm
Hmotnost5,9 kg
ZnačkaECHO

Často kladené otázky

Kolik stojí ECHO HCA-236ES-LW - benzinový plotostřih na tyči?
Aktuální cena produktu ECHO HCA-236ES-LW - benzinový plotostřih na tyči je 13 995 Kč v e-shopu Česká zahrada.
Je ECHO HCA-236ES-LW - benzinový plotostřih na tyči skladem?
Ano, produkt je skladem a připraven k odeslání.
Jaká je značka produktu ECHO HCA-236ES-LW - benzinový plotostřih na tyči?
Produkt pochází od značky ECHO.
Kde mohu ECHO HCA-236ES-LW - benzinový plotostřih na tyči koupit?
Zboží zakoupíte u prodejce Česká zahrada přes tlačítko Koupit v e-shopu na této stránce.

ECHO HCA-236ES-LW - benzinový plotostřih na tyči

Skladem · 13 995 Kč

Koupit v e-shopu →

Podobné produkty

GARDENA Germany GARDENA - náhradní nůž na keře
GARDENA Germany

GARDENA Germany GARDENA - náhradní nůž na keře

762 Kč
Skladem
Okatsune 204 - dlouhé plotové nůžky s krátkými čepelemi
Okatsune

Okatsune 204 - dlouhé plotové nůžky s krátkými čepelemi

2 222 Kč
Skladem
FIELDMANN FZNR 1023 - pákové nůžky teleskopické
FIELDMANN

FIELDMANN FZNR 1023 - pákové nůžky teleskopické

584 Kč
Skladem
ECHO DHCA-2600HD 56V - akumulátorové teleskopické nůžky na živý plot
ECHO

ECHO DHCA-2600HD 56V - akumulátorové teleskopické nůžky na živý plot

14 995 Kč
Skladem