GüDE GMBH

GüDE GMBH Güde GF 2436.1 - benzinový kultivátor

6 160 Kč
✓ Skladem
Koupit v e-shopu Česká zahrada →

Přejdete na web prodejce Česká zahrada, kde dokončíte objednávku.

  • ZnačkaGüDE GMBH
  • EAN4015671669384

GüDE GMBH Güde GF 2436.1 - benzinový kultivátor patří do kategorie Motorová zahradní technika a pochází od značky GüDE GMBH. Aktuální cena je 6 160 Kč a zboží je skladem k okamžitému odeslání.

Klíčové vlastnosti

  • Značka: GüDE GMBH
  • EAN: 4015671669384

Popis produktu

• Spolehlivý benzínový kultivátor Güde, určený k úpravám půdy před zakládáním záhonů, trávníků apod. • Vybavení - funkce • • zkypřování písčitých (hlinitých) půd • • rozmělnění hrud • • zapravení kompostu, rašeliny, substrátů, hnojiv atp. • • 4 ocelové nože ø 27 cm • • 3stupňové nastavení hloubky kultivace 12,5 - 26 cm • • jednoválcový 4taktní motor • • reverzní startovaccí systém • • široká ergonomická řidítka • • sklopné transportní kolo

Proč zvážit GüDE GMBH Güde GF 2436.1 - benzinový kultivátor

Při výběru v kategorii Motorová zahradní technika se vyplatí porovnat parametry, dostupnost a cenu. Výrobky značky GüDE GMBH patří mezi ověřené volby. Kliknutím na tlačítko Koupit v e-shopu přejdete přímo k prodejci Česká zahrada, kde najdete aktuální cenu, skladovou dostupnost i možnosti dopravy.

Parametry

ZnačkaGüDE GMBH
EAN4015671669384

Často kladené otázky

Kolik stojí GüDE GMBH Güde GF 2436.1 - benzinový kultivátor?
Aktuální cena produktu GüDE GMBH Güde GF 2436.1 - benzinový kultivátor je 6 160 Kč v e-shopu Česká zahrada.
Je GüDE GMBH Güde GF 2436.1 - benzinový kultivátor skladem?
Ano, produkt je skladem a připraven k odeslání.
Jaká je značka produktu GüDE GMBH Güde GF 2436.1 - benzinový kultivátor?
Produkt pochází od značky GüDE GMBH.
Kde mohu GüDE GMBH Güde GF 2436.1 - benzinový kultivátor koupit?
Zboží zakoupíte u prodejce Česká zahrada přes tlačítko Koupit v e-shopu na této stránce.

GüDE GMBH Güde GF 2436.1 - benzinový kultivátor

Skladem · 6 160 Kč

Koupit v e-shopu →

Podobné produkty

GüDE GMBH Güde GFR 150 - čistič spár
GüDE GMBH

GüDE GMBH Güde GFR 150 - čistič spár

934 Kč
Skladem
RURIS RM450 - motorová pila
RURIS

RURIS RM450 - motorová pila

8 411 Kč
Skladem
ECHO DPB-2600 56V - akumulátorový foukač
ECHO

ECHO DPB-2600 56V - akumulátorový foukač

9 995 Kč
Skladem
AL-KO 40.4 E Comfort - elektrická sekačka
AL-KO

AL-KO 40.4 E Comfort - elektrická sekačka

3 990 Kč
Skladem