Signal-nabytek

Komoda 90/4 cm

3 149 Kč
Dostupnost na dotaz
Koupit v e-shopu Nábytkov →

Přejdete na web prodejce Nábytkov, kde dokončíte objednávku.

  • ZnačkaSignal-nabytek

Komoda 90/4 cm patří do kategorie Skříně a úložné prostory a pochází od značky Signal-nabytek. Aktuální cena je 3 149 Kč.

Klíčové vlastnosti

  • Značka: Signal-nabytek

Popis produktu

Komoda 90/4 je vyrobena z kvalitních materiálů. Univerzální vzhled splní očekávání všech, kteří oceňují kombinaci jednoduchosti a elegance. Bezúchytková čela zásuvek zajišťují pohodlné používání, a zdůrazňují modernistický charakter interiéru. Údržba: Povrch nábytku otírejte vlhčeným hadříkem. Vyhněte se použití chemikálií.

Proč zvážit Komoda 90/4 cm

Při výběru v kategorii Skříně a úložné prostory se vyplatí porovnat parametry, dostupnost a cenu. Výrobky značky Signal-nabytek patří mezi ověřené volby. Kliknutím na tlačítko Koupit v e-shopu přejdete přímo k prodejci Nábytkov, kde najdete aktuální cenu, skladovou dostupnost i možnosti dopravy.

Parametry

ZnačkaSignal-nabytek

Často kladené otázky

Kolik stojí Komoda 90/4 cm?
Aktuální cena produktu Komoda 90/4 cm je 3 149 Kč v e-shopu Nábytkov.
Je Komoda 90/4 cm skladem?
Dostupnost ověřte přímo u prodejce kliknutím na tlačítko Koupit v e-shopu.
Jaká je značka produktu Komoda 90/4 cm?
Produkt pochází od značky Signal-nabytek.
Kde mohu Komoda 90/4 cm koupit?
Zboží zakoupíte u prodejce Nábytkov přes tlačítko Koupit v e-shopu na této stránce.

Komoda 90/4 cm

Dostupnost na dotaz · 3 149 Kč

Koupit v e-shopu →

Podobné produkty

Komoda K140 10SZ bílá lesk
Akord

Komoda K140 10SZ bílá lesk

10 449 Kč
Velká šatní skříň MIAMI III bílá šířka 120 cm
ankon

Velká šatní skříň MIAMI III bílá šířka 120 cm

6 299 Kč
Šatní skříň BASTI V šířka 200 cm -  dub sonoma
ankon

Šatní skříň BASTI V šířka 200 cm - dub sonoma

9 109 Kč
Šatní skříň SALVADOR 200 III - bílá/černé úchytky
ankon

Šatní skříň SALVADOR 200 III - bílá/černé úchytky

9 769 Kč