Akord

Počítačový stůl Ana wenge/bílá

3 529 Kč
Dostupnost na dotaz
Koupit v e-shopu Nábytkov →

Přejdete na web prodejce Nábytkov, kde dokončíte objednávku.

  • ZnačkaAkord
  • EAN5904826929956

Počítačový stůl Ana wenge/bílá patří do kategorie Nábytek a pochází od značky Akord. Aktuální cena je 3 529 Kč.

Klíčové vlastnosti

  • Značka: Akord
  • EAN: 5904826929956

Popis produktu

Počítačový stůl Ana. Jednoduchý stůl v moderním barevném provedení. Stůl je vhodný do kanceláře i do dětského pokoje. Využití najde při práci s počítačem i při psaní domácích úkolů. Díky své velikosti se dobře vejde i do menších prostor. - jednoduchý a moderní design vytváří příjemný pracovní prostor - hladké boky - 1 úložná skříňka - 3 zásuvky - zásuvky a police na klávesnici se pohybují na kovových válečkových vodítkách - snadná montáž Údržba: Povrch nábytku utřete do čista měkkým hadříkem. Vyhněte se použití chemikálií. Foto je pouze ilustrační.

Proč zvážit Počítačový stůl Ana wenge/bílá

Při výběru v kategorii Nábytek se vyplatí porovnat parametry, dostupnost a cenu. Výrobky značky Akord patří mezi ověřené volby. Kliknutím na tlačítko Koupit v e-shopu přejdete přímo k prodejci Nábytkov, kde najdete aktuální cenu, skladovou dostupnost i možnosti dopravy.

Parametry

ZnačkaAkord
EAN5904826929956

Často kladené otázky

Kolik stojí Počítačový stůl Ana wenge/bílá?
Aktuální cena produktu Počítačový stůl Ana wenge/bílá je 3 529 Kč v e-shopu Nábytkov.
Je Počítačový stůl Ana wenge/bílá skladem?
Dostupnost ověřte přímo u prodejce kliknutím na tlačítko Koupit v e-shopu.
Jaká je značka produktu Počítačový stůl Ana wenge/bílá?
Produkt pochází od značky Akord.
Kde mohu Počítačový stůl Ana wenge/bílá koupit?
Zboží zakoupíte u prodejce Nábytkov přes tlačítko Koupit v e-shopu na této stránce.

Počítačový stůl Ana wenge/bílá

Dostupnost na dotaz · 3 529 Kč

Koupit v e-shopu →

Podobné produkty

Regál RD-80 - bílá
TOP Nábytek

Regál RD-80 - bílá

2 919 Kč
Velká rozkládací pohovka LUCCA
SG-nábytek

Velká rozkládací pohovka LUCCA

11 899 Kč
Koberec SAFIR 327 - 80x150 cm
Rexcarpet s.c.

Koberec SAFIR 327 - 80x150 cm

459 Kč
Komoda K140 2D4SZ sonoma
Akord

Komoda K140 2D4SZ sonoma

4 399 Kč