Akord

Počítačový stůl CLP 135cm bílá/dub sonoma

4 539 Kč
Dostupnost na dotaz
Koupit v e-shopu Nábytkov →

Přejdete na web prodejce Nábytkov, kde dokončíte objednávku.

  • ZnačkaAkord
  • EAN5901738162426

Počítačový stůl CLP 135cm bílá/dub sonoma patří do kategorie Nábytek a pochází od značky Akord. Aktuální cena je 4 539 Kč.

Klíčové vlastnosti

  • Značka: Akord
  • EAN: 5901738162426

Popis produktu

Počítačový stůl CLP. Jednoduchý stůl v moderním barevném provedení. Stůl je vhodný do kanceláře i do dětského pokoje. Využití najde při práci s počítačem i při psaní domácích úkolů. Díky své velikosti se dobře vejde i do menších prostor. - jednoduchý a moderní design vytváří příjemný pracovní prostor - hladké boky - zásuvky a police na klávesnici se pohybují na kovových válečkových vodítkách - snadná montáž Údržba: Povrch nábytku utřete do čista měkkým hadříkem. Vyhněte se použití chemikálií. Foto je pouze ilustrační.

Proč zvážit Počítačový stůl CLP 135cm bílá/dub sonoma

Při výběru v kategorii Nábytek se vyplatí porovnat parametry, dostupnost a cenu. Výrobky značky Akord patří mezi ověřené volby. Kliknutím na tlačítko Koupit v e-shopu přejdete přímo k prodejci Nábytkov, kde najdete aktuální cenu, skladovou dostupnost i možnosti dopravy.

Parametry

ZnačkaAkord
EAN5901738162426

Často kladené otázky

Kolik stojí Počítačový stůl CLP 135cm bílá/dub sonoma?
Aktuální cena produktu Počítačový stůl CLP 135cm bílá/dub sonoma je 4 539 Kč v e-shopu Nábytkov.
Je Počítačový stůl CLP 135cm bílá/dub sonoma skladem?
Dostupnost ověřte přímo u prodejce kliknutím na tlačítko Koupit v e-shopu.
Jaká je značka produktu Počítačový stůl CLP 135cm bílá/dub sonoma?
Produkt pochází od značky Akord.
Kde mohu Počítačový stůl CLP 135cm bílá/dub sonoma koupit?
Zboží zakoupíte u prodejce Nábytkov přes tlačítko Koupit v e-shopu na této stránce.

Počítačový stůl CLP 135cm bílá/dub sonoma

Dostupnost na dotaz · 4 539 Kč

Koupit v e-shopu →

Podobné produkty

Velká šatní skříň MIAMI II sonoma šířka 120 cm
ankon

Velká šatní skříň MIAMI II sonoma šířka 120 cm

6 739 Kč
Jídelní židle LUNA 2
MIX-DREW

Jídelní židle LUNA 2

1 639 Kč
Regál R60 1SZ 4P -  červený lesk
Akord

Regál R60 1SZ 4P - červený lesk

3 389 Kč
Jídelní židle LUNA 2
MIX-DREW

Jídelní židle LUNA 2

1 639 Kč