PROCRAFT

Procraft 20/4 / 20/1 20V SET - akumulátor 4Ah a nabíječka

1 585 Kč
✓ Skladem
Koupit v e-shopu Česká zahrada →

Přejdete na web prodejce Česká zahrada, kde dokončíte objednávku.

  • Kapacita20V, 4Ah Li-ion.
  • Doba nabití135–150 minut.
  • Indikátor stavu nabitíUmožňuje rychle zkontrolovat zbývající kapacitu baterie.
  • Napětí230V, frekvence: 50 Hz.
  • LED indikaceInformuje o stavu nabíjení a připravenosti baterie.

Procraft 20/4 / 20/1 20V SET - akumulátor 4Ah a nabíječka patří do kategorie Motorová zahradní technika a pochází od značky PROCRAFT. Aktuální cena je 1 585 Kč a zboží je skladem k okamžitému odeslání.

Klíčové vlastnosti

  • Kapacita: 20V, 4Ah Li-ion.
  • Doba nabití: 135–150 minut.
  • Indikátor stavu nabití: Umožňuje rychle zkontrolovat zbývající kapacitu baterie.
  • Napětí: 230V, frekvence: 50 Hz.
  • LED indikace: Informuje o stavu nabíjení a připravenosti baterie.
  • Délka síťového kabelu: 83 cm, umožňuje flexibilní použití.

Popis produktu

Sada aku baterie Procraft 20/4 + nabíječka Procraft 20/1
Sada obsahuje jednu baterie Procraft 20V 4Ah s ochranou proti přehřátí a vybití a nabíječku. Ideální doplněk pro nepřerušovanou práci s aku nářadím Procraft.
Sada dvě baterie 20V 4Ah Procraft a nabíječka na baterie 20/1
Tato sada je ideálním řešením pro uživatele akumulátorového nářadí Procraft. Obsahuje jednu výkonnou baterie 20V 4Ah a nabíječku pro baterie, což umožňuje efektivní a nepřerušovanou práci.
Obsah sady:
Baterie akumulátorová Procraft 20/4
Kapacita: 20V, 4Ah Li-ion.
Doba nabití: 135–150 minut.
Indikátor stavu nabití: Umožňuje rychle zkontrolovat zbývající kapacitu baterie.
Ochranné funkce:
Proti přehřátí.
Proti nadměrnému vybití, což prodlužuje životnost baterie.
Kompatibilní s širokou škálou aku nářadí Procraft.
Nabíječka pro 20V Li-ion baterie Procraft 20/1
Napětí: 230V, frekvence: 50 Hz.
LED indikace: Informuje o stavu nabíjení a připravenosti baterie.
Délka síťového kabelu: 83 cm, umožňuje flexibilní použití.
Klíčové vlastnosti:
Vysoká kapacita baterií: 4Ah baterie poskytují dlouhou výdrž a výkon.
Bezpečnost: Ochranné funkce baterií a nabíječky zajišťují spolehlivý provoz a delší životnost.
Kompatibilita: Vhodné pro aku nářadí Procraft řady 20V.
Ideální použití:
Pro profesionály a kutily: Nepřerušovaná práce díky rychlému nabíjení a vysoké kapacitě baterií.
Univerzální sada: Perfektní doplněk k vašemu aku nářadí Procraft.

Proč zvážit Procraft 20/4 / 20/1 20V SET - akumulátor 4Ah a nabíječka

Při výběru v kategorii Motorová zahradní technika se vyplatí porovnat parametry, dostupnost a cenu. Výrobky značky PROCRAFT patří mezi ověřené volby. Kliknutím na tlačítko Koupit v e-shopu přejdete přímo k prodejci Česká zahrada, kde najdete aktuální cenu, skladovou dostupnost i možnosti dopravy.

Parametry

Kapacita20V, 4Ah Li-ion.
Doba nabití135–150 minut.
Indikátor stavu nabitíUmožňuje rychle zkontrolovat zbývající kapacitu baterie.
Napětí230V, frekvence: 50 Hz.
LED indikaceInformuje o stavu nabíjení a připravenosti baterie.
Délka síťového kabelu83 cm, umožňuje flexibilní použití.
Vysoká kapacita baterií4Ah baterie poskytují dlouhou výdrž a výkon.
KompatibilitaVhodné pro aku nářadí Procraft řady 20V.
Pro profesionály a kutilyNepřerušovaná práce díky rychlému nabíjení a vysoké kapacitě baterií.
Univerzální sadaPerfektní doplněk k vašemu aku nářadí Procraft.
ZnačkaPROCRAFT
EAN6978880180911

Často kladené otázky

Kolik stojí Procraft 20/4 / 20/1 20V SET - akumulátor 4Ah a nabíječka?
Aktuální cena produktu Procraft 20/4 / 20/1 20V SET - akumulátor 4Ah a nabíječka je 1 585 Kč v e-shopu Česká zahrada.
Je Procraft 20/4 / 20/1 20V SET - akumulátor 4Ah a nabíječka skladem?
Ano, produkt je skladem a připraven k odeslání.
Jaká je značka produktu Procraft 20/4 / 20/1 20V SET - akumulátor 4Ah a nabíječka?
Produkt pochází od značky PROCRAFT.
Kde mohu Procraft 20/4 / 20/1 20V SET - akumulátor 4Ah a nabíječka koupit?
Zboží zakoupíte u prodejce Česká zahrada přes tlačítko Koupit v e-shopu na této stránce.

Procraft 20/4 / 20/1 20V SET - akumulátor 4Ah a nabíječka

Skladem · 1 585 Kč

Koupit v e-shopu →

Podobné produkty

Motor Jikov Green VARIO B&S 950 - bubnová sekačka s variátorem
Motor Jikov Green

Motor Jikov Green VARIO B&S 950 - bubnová sekačka s variátorem

29 990 Kč
Skladem
OREGON SpeedCut Nano - pilový řetěz (0.325" / 1,1 mm / 46 článků)
OREGON

OREGON SpeedCut Nano - pilový řetěz (0.325" / 1,1 mm / 46 článků)

365 Kč
Skladem
RURIS ST500 - benzinový drtič větví
RURIS

RURIS ST500 - benzinový drtič větví

41 907 Kč
Skladem
Fieldmann FZF 4008-E - elektrický foukač / vysavač
FIELDMANN

Fieldmann FZF 4008-E - elektrický foukač / vysavač

782 Kč
Skladem