Silky

Silky - brousek

715 Kč
✓ Skladem
Koupit v e-shopu Česká zahrada →

Přejdete na web prodejce Česká zahrada, kde dokončíte objednávku.

  • ZnačkaSilky
  • EAN4903585950660

Silky - brousek patří do kategorie Nářadí a nástroje a pochází od značky Silky. Aktuální cena je 715 Kč a zboží je skladem k okamžitému odeslání.

Klíčové vlastnosti

  • Značka: Silky
  • EAN: 4903585950660

Popis produktu

Brousek od Silky na přibrušování zubů 4-Retsume

Proč zvážit Silky - brousek

Při výběru v kategorii Nářadí a nástroje se vyplatí porovnat parametry, dostupnost a cenu. Výrobky značky Silky patří mezi ověřené volby. Kliknutím na tlačítko Koupit v e-shopu přejdete přímo k prodejci Česká zahrada, kde najdete aktuální cenu, skladovou dostupnost i možnosti dopravy.

Parametry

ZnačkaSilky
EAN4903585950660

Často kladené otázky

Kolik stojí Silky - brousek?
Aktuální cena produktu Silky - brousek je 715 Kč v e-shopu Česká zahrada.
Je Silky - brousek skladem?
Ano, produkt je skladem a připraven k odeslání.
Jaká je značka produktu Silky - brousek?
Produkt pochází od značky Silky.
Kde mohu Silky - brousek koupit?
Zboží zakoupíte u prodejce Česká zahrada přes tlačítko Koupit v e-shopu na této stránce.

Silky - brousek

Skladem · 715 Kč

Koupit v e-shopu →

Podobné produkty

GüDE GMBH Güde TKGS 210 - pokosová pila
GüDE GMBH

GüDE GMBH Güde TKGS 210 - pokosová pila

6 390 Kč
Skladem
ECHO CS-3510AC - motorová pila
ECHO

ECHO CS-3510AC - motorová pila

7 495 Kč
Skladem
PROCRAFT PSH2700 - demoliční kladivo
PROCRAFT

PROCRAFT PSH2700 - demoliční kladivo

6 165 Kč
Skladem
RURIS SilentPower 5000 - bezolejový kompresor, 50 l
RURIS

RURIS SilentPower 5000 - bezolejový kompresor, 50 l

7 009 Kč
Skladem