





solo by AL-KO
Solo by AL-KO Premium - zadní deflektor / řádkovač
3 590 Kč
✓ Skladem
Koupit v e-shopu Česká zahrada →
Přejdete na web prodejce Česká zahrada, kde dokončíte objednávku.
- Značkasolo by AL-KO
- EAN4003718352986
Solo by AL-KO Premium - zadní deflektor / řádkovač patří do kategorie Motorová zahradní technika a pochází od značky solo by AL-KO. Aktuální cena je 3 590 Kč a zboží je skladem k okamžitému odeslání.
Klíčové vlastnosti
- Značka: solo by AL-KO
- EAN: 4003718352986
Popis produktu
Při sečení bez sběrnoho koše ukládá posečenou trávu do řádku za traktorem.
Rychlá montáž bez nářadí.
Proč zvážit Solo by AL-KO Premium - zadní deflektor / řádkovač
Při výběru v kategorii Motorová zahradní technika se vyplatí porovnat parametry, dostupnost a cenu. Výrobky značky solo by AL-KO patří mezi ověřené volby. Kliknutím na tlačítko Koupit v e-shopu přejdete přímo k prodejci Česká zahrada, kde najdete aktuální cenu, skladovou dostupnost i možnosti dopravy.
Parametry
| Značka | solo by AL-KO |
|---|---|
| EAN | 4003718352986 |
Často kladené otázky
Kolik stojí Solo by AL-KO Premium - zadní deflektor / řádkovač?
Aktuální cena produktu Solo by AL-KO Premium - zadní deflektor / řádkovač je 3 590 Kč v e-shopu Česká zahrada.
Je Solo by AL-KO Premium - zadní deflektor / řádkovač skladem?
Ano, produkt je skladem a připraven k odeslání.
Jaká je značka produktu Solo by AL-KO Premium - zadní deflektor / řádkovač?
Produkt pochází od značky solo by AL-KO.
Kde mohu Solo by AL-KO Premium - zadní deflektor / řádkovač koupit?
Zboží zakoupíte u prodejce Česká zahrada přes tlačítko Koupit v e-shopu na této stránce.
Podobné produkty

Procraft 20/4C 20V - akumulátor 20V / 4Ah s USB-C portem
1 100 Kč
Skladem
FIELDMANN FDS 10102-A - akumulátorový šroubovák
340 Kč
Skladem
Procraft PKA32Li 20V SET - akumulátorová ruční pilka (s 4,0 Ah akumulátorem a nabíječkou)
1 599 Kč
Skladem
Solo by AL-KO R 7-65.8 HD - MiniRider s hydrostatickou převodovkou
43 990 Kč
Skladem