Akord

Závěsná kuchyňská skříňka W60 LIMA

1 819 Kč
Dostupnost na dotaz
Koupit v e-shopu Nábytkov →

Přejdete na web prodejce Nábytkov, kde dokončíte objednávku.

  • ZnačkaAkord
  • EAN5901738166448

Závěsná kuchyňská skříňka W60 LIMA patří do kategorie Sady nábytku do kuchyně a jídelny a pochází od značky Akord. Aktuální cena je 1 819 Kč.

Klíčové vlastnosti

  • Značka: Akord
  • EAN: 5901738166448

Popis produktu

Závěsná kuchyňská skříňka W60 LIMA je kus nábytku nadčasového vzhledu, který skvěle zapadne do každé domácnosti. Praktická pro každodenní použití, snadné čištění. Nábytek je dostupný za příznivou cenu. Jedná se o jednoduchou, ale zároveň velmi elegantní kuchyňskou linku, která se skvěle hodí do moderně, ale i tradičně zařízených domácností. Údržba: Povrch nábytku otírejte vlhčeným hadříkem. Vyhněte se použití chemikálií.

Proč zvážit Závěsná kuchyňská skříňka W60 LIMA

Při výběru v kategorii Sady nábytku do kuchyně a jídelny se vyplatí porovnat parametry, dostupnost a cenu. Výrobky značky Akord patří mezi ověřené volby. Kliknutím na tlačítko Koupit v e-shopu přejdete přímo k prodejci Nábytkov, kde najdete aktuální cenu, skladovou dostupnost i možnosti dopravy.

Parametry

ZnačkaAkord
EAN5901738166448

Často kladené otázky

Kolik stojí Závěsná kuchyňská skříňka W60 LIMA?
Aktuální cena produktu Závěsná kuchyňská skříňka W60 LIMA je 1 819 Kč v e-shopu Nábytkov.
Je Závěsná kuchyňská skříňka W60 LIMA skladem?
Dostupnost ověřte přímo u prodejce kliknutím na tlačítko Koupit v e-shopu.
Jaká je značka produktu Závěsná kuchyňská skříňka W60 LIMA?
Produkt pochází od značky Akord.
Kde mohu Závěsná kuchyňská skříňka W60 LIMA koupit?
Zboží zakoupíte u prodejce Nábytkov přes tlačítko Koupit v e-shopu na této stránce.

Závěsná kuchyňská skříňka W60 LIMA

Dostupnost na dotaz · 1 819 Kč

Koupit v e-shopu →

Podobné produkty

Kuchyňská skříňka ASPEN II D60S1-P/L - bílá/šedá Strana otevírání: Otevírání vlevo
GALA

Kuchyňská skříňka ASPEN II D60S1-P/L - bílá/šedá Strana otevírání: Otevírání vlevo

3 509 Kč
Pracovní kuchyňská deska S60 LIMA - bílá
Akord

Pracovní kuchyňská deska S60 LIMA - bílá

759 Kč
Kuchyňská skříňka PROVENCE D25PZ-P/L Strana police: Levá
GALA

Kuchyňská skříňka PROVENCE D25PZ-P/L Strana police: Levá

669 Kč
Kuchyňská skřnka OLIVIA W80 H580 - bílá/beton
Akord

Kuchyňská skřnka OLIVIA W80 H580 - bílá/beton

1 819 Kč